Sport

Osłony wykonane z integralnej pianki poliuretanowej. Dzięki
swojej elastyczności są skuteczną ochroną przed uszkodzeniami
i zabezpieczają zawodników przed urazami, gwarantując przy
tym estetyczny i spójny wygląd boiska. Jednocześnie doskonale
sprawdzą się jako powierzchnia reklamowa.

Osłona dolnej krawędzi tablicy do koszykówki

Osłona wykonana jest z pianki poliuretanowej integralnej z wtopionym metalowym insertem wzmacniającym. Dostosowane są do ochrony tablic o wymiarach zgodnych z wymogami FIBA: 1800 x 1050 x 55 mm oraz 1200 x 1050 x 55 mm. Osłony dostępne są w czterech podstawowych kolorach: niebieskim, czerwonym, żółtym i czarnym. Mocowane są za pomocą śrub samowiercących.

Osłona słupa do siatkówki:

Osłona wykonana jest z pianki poliuretanowej integralnej. Dostosowana jest do przekroju słupa o wymiarach: 80 x 80 mm na długość 1000 mm lub 2000 mm. Osłona dostępna jest w czterech podstawowych kolorach: niebieskim, czerwonym, żółtym i czarnym.

KOSTKI GIM PIT STOP

… jak KIDDIE PUF,

WKŁAD

Wkłady do mat boulderignowych i crashpadów typu „sandwich” wykonane są z wysoko elastycznej pianki poliuretanowej i elastomeru poliuretanowego. Rdzeń stanowi pianka o modyfikowanej twardości oraz gęstości dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta lub producentów gotowych wyrobów.

Dzięki budowie typu „sandwich” uzyskaliśmy możliwość wykonania wkładu o optymalnych właściwościach użytkowych oraz wydłużonej odporności na zniszczenia. Unikalny system pianki został opracowany w laboratorium ELASTOLAB.

WKŁADY DO MAT BOULDERINGOWYCH

Wymiary:

•1000x1000x197 mm

•1000x1000x297 mm

Inne rozmiary na specjalnie życzenie klienta.


WKŁADY DO CRASH PADÓW

Wymiary:

•1000x1000x97 mm

•900x700x97 mm

Inne rozmiary na specjalnie życzenie klienta.

ANTYRYKOSZETOWY PANEL KOMPOZYTOWY

Antyrykoszetowy Panel Kompozytowy wyprodukowany przez Elastolab Sp. z o.o. wykonany jest z pianki poliuretanowej wypełnionej granulatem gumowym.

Panel jest wystarczająco odporny i trwały, aby można go było wykorzystać jako materiał konstrukcyjny kulochwytu na strzelnicach pneumatycznych. Zachowuje bardzo wysoką zdolność do wyłapywania i zatrzymywania pocisków. Dzięki swojej elastyczności i małemu ciężarowi jest praktyczny do zastosowania i nadaje się do zabezpieczenia powierzchni o różnych kształtach.

Panele są odporne na przebicie i zachowują trwałość przy strzelaniu śrutem ołowianym uderzającym z energią ok. 9 J z odległości 3 m oraz przy strzelaniu śrutem ołowianym uderzającym z energią 15 J z odległości 10 m.

Kompozyt wykazuje lepsze właściwości antyrykoszetowe, ponieważ przestrzeń pomiędzy warstwą spodnią, a wierzchnią wypełniona jest poliuretanem.

Wymiary:

500 x 500 x 50 mm

UWAGA! Nie zaleca się wykorzystania płyt (paneli) do strzelania z broni pneumatycznej śrutem w kształcie kuli, stalowym lub lżejszym o energii pocisku 1-2 J. Śrut nie ma wystarczającej energii do przebicia przedniej warstwy panelu co skutkuje odbijaniem się śrutu.