Elementy techniczne

Elementy techniczne

Elementy techniczne oraz części do automotive z innowacyjnych kompozytów elastomerów poliuretanowych produkowane są na indywidualne zamówienie. Na podstawie indywidualnego projektu oraz skanu 3D jesteśmy w stanie zaprojektować lub odtworzyć dowolną część układu zawieszenia Twojego samochodu. Tuleje łączników drążka stabilizatora, tuleje sprężyn amortyzatora wykonywane są w różnych twardościach materiału zgodnie z zaplanowaną przez klienta charakterystyką zawieszenia. Wersje komfort w twardościach 65-75 Sha i wersje sport w twardościach 75-95 Sha.

Elementy techniczne produkowane wg indywidualnego projektu wykonywane są z innowacyjnych elastomerów poliuretanowych. Skład elastomeru oraz jego właściwości np trudnopalność czy antyelektrostatyczność zależy od potrzeb i zastosowania indywidualnie zaprojektowanego elementu lub wymagań branży np. górnictwo. Zastosowanie oraz wymagania materiałowe ustalane są indywidualnie z klientem.


Płyta kompozytowa z moletem – pastylka.

Kompozytowa płyta do układania w ciągach pieszych umożliwiająca wyznaczanie poruszania się osób niedowidzących lub niewidomych.

Antypoślizgowa struktura pastylki pozwala na bezpieczne poruszanie się a wypustki pozwalają wyczuć osobie niedowidzącej lub niewidomej trakt pieszy.