Kiddie PUF

Kostki KIDDIE PUF, produkowane przez ELASTOLAB, wykonane są z bezpiecznych systemów poliuretanowych MDI. W porównaniu z tradycyjnymi piankami, tzw. ”tapicerskimi”, charakteryzują się większą elastycznością, lepszą trwałością i mniejszą chłonnością wilgoci.

Kostki KIDDIE PUF, produkowane przez ELASTOLAB, są wykonane z bezpiecznych systemów poliuretanowych MDI.

Kostki wykonane są z pianki poliuretanowej, mogą znaleźć swoje zastosowanie m.in. do wypełnienia dołów gimnastycznych, co zapewnia bezpieczną naukę nowych elementów i treningu, jak i do wypełnienia dołów asekuracyjnych w parkach trampolin. Kostki KIDDIE PUF oraz GYM PIT STOP idealnie sprawdzą się przy różnego rodzaju zabawach ruchowych, a także jako pufa w pokojach dziecięcych, czy przedszkolach i żłobkach.
W porównaniu z tradycyjnymi piankami, tzw. ”tapicerskimi”, charakteryzują się większą elastycznością, lepszą trwałością i mniejszą chłonnością wilgoci.
Piankowa kostka jest pokryta tkaniną w kilku kolorach certyfikatem OEKOTEX w wersji zabawki edukacyjne i pufy dziecięcej oraz w wersji z pokrowcem elastycznym jako wypełnienie dołów asekuracyjnych.

Kostki KIDDIE PUF i GIM PIT STOP produkowane są w trzech rozmiarze 200 x 200 x 200 mm.