Nowoczesna linia produktów LUMI

Nowoczesna linia produktów LUMI opracowana przez firmę Elastolab wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami “samoświecenia” po ustaniu źródła światła. Nasze produkty z serii LUMI wykonane są z niezwykle wytrzymałych elastomerów poliuretanowych wzbogaconych najwyższej jakości luminoforami. Jasność świecenia jest dwukrotnie większa od dostępnych aktualnie na rynku tradycyjnych tabliczek ostrzegawczych i informacyjnych. Ponad dwukrotnie dłuższy czas świecenia pozwala na bezpieczne opuszczenie budynku oraz łatwiejsze odnalezienie wyjść ewakuacyjnych.

Nowoczesna linia produktów LUMI opracowana przez firmę Elastolab wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami „samoświecenia” po ustaniu źródła światła. Nasze produkty z serii LUMI wykonane są z niezwykle wytrzymałych elastomerów poliuretanowych wzbogaconych najwyższej jakości luminoforami. Jasność świecenia jest dwukrotnie większa od dostępnych aktualnie na rynku tradycyjnych tabliczek ostrzegawczych i informacyjnych. Ponad dwukrotnie dłuższy czas świecenia pozwala na bezpieczne opuszczenie budynku oraz łatwiejsze odnalezienie wyjść ewakuacyjnych.

Dodatkowo firma Elastolab opracowała system produkcji znaków LUMI umożliwiający wykonywanie wielkogabarytowych poliuretanowych tablic i znaków mających zastosowanie np. w tunelach drogowych i kolejowych.

Gama produktów LUMI oprócz wszelkiego rodzaju znaków bezpieczeństwa obejmuje również wyroby dekoracyjne i architektoniczne:

•taśmy luminescencyjne

•kostki brukowe luminescencyjne

•znaczniki gniazdek i klamek